СОДРЖИНА

Американските херои се враќаат и се обвинети за ужасно злосторство што не го извршиле. Сега, Џи-Ај-Џовците повторно мораат да се соочат со својот смртен непријател Кобра, како и со опасните нови закани во владата.
Најголемите американски херои се враќаат и се обвинети за ужасно злосторство што не го извршиле. Сега, Роудблок (Двејн Џонсон), Дјук (Шанинг Татум) и другите Џи-Ај-Џовци мораат повторно да се соочат со својот смртен непријател Кобра, како и со опасните нови закани во владата. Кога сѐ друго не успева, повратниот удар останува единствен избор. Роудблок го предводи новиот тим (во кој е и Брус Вилис) во експлозивна авантура.

Слики

Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Foto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedЏи Ај Џо 2Foto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2012 Paramount Pictures. All Rights ReservedЏи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2Џи Ај Џо 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Лудиот Макс: Пат на бесот (2015)

  image
  Од режисерот Џорџ Милер, создавачот на постапокалиптичниот жанр и генијот зад легендарната трилогија за „Лудиот Макс, пристигнува ова враќање во светот на...
 • Легендарy (2013)

  image
  Травис и његов тим путују у Кину у потрази за нечим што не би требало да постоји. Њихова мисија је да ухвате Криптида који опустошује удаљено село пре него што га...
 • Годзила (2014)

  image
  Филмот „Годзила“ е приказна за човечката храброст и помирувањето пред титанските природни сили, ставајќи го најпознатото светско чудовиште против злобните сили...
 • Борбен брод (2012)

  image
  Радња филма, базираног на стратешкој игри Баттлесхип, врти се око меѓународних поморских снага које изненада бивају увучене у жестоку битку са ванземаљцима, који...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.