рејтинг: 5.7/10

СОДРЖИНА

Петнаест година пошто је напустио породицу како би спасао живот своје ќерке, Лук се враќа у свој дом. Спреман је да се сусретне са тиранином који му је одузео све до чега му је икада стало

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Градот на гревот (2005)

  image
  Добре дојдовте во Син Сити. Град што ги привлекува силните. Некои го нарекуваат мрачен... бесчувствителен. Ги има и оние што го викаат дом – расипани цајкани,...
 • Дванаесетмината на Оушн (2004)

  image
  Џорџ Клуни, Бред Пит, Мет Дејмон, Џулија Робертс и Дон Чидл се враќаат како најзабавната банда измамници. Овојпат нивни цели се Париз, Рим и Амстердам, а бившата...
 • Саботажа (1936)

  image
  Верлок је члан стране групе терориста која спрема саботаже у Лондону, а његова породица о томе не зна ништа. Скотланд Јард му је на трагу...
 • Предавник по наш вкус (2016)

  image
  Адаптација на романот на Џон Ле Каре. Млад професор на Оксфорд и неговата девојка одат на одмор на карипскиот остров Антигва. Таму се среќаваат со руски...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.