СОДРЖИНА

Девојка (Јудита Франковиќ) успева да убеди свог дечка (Игор Ковач) и сестру (Ива Михалиќ) да крену са њом у забачени лички крај у коме живи њен отац (Иво Грегуревиќ) који је напустио своју породицу пре много година. Он је сада озбиљно болестан, тако да је ово њихова последња шанса да причају са њиме о свему што се догодило у прошлости. У овом пустом личком крају доќи ќе до откривања мрачних породичних тајни, тајни које су биле скриване читав живот.

Слики

ЌаќаЌаќаЌаќаЌаќаЌаќаЌаќаЌаќаЌаќаЌаќаЌаќа

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Опасна дадиља (2017)

  image
  Недавно усвојено дете је нестало, а на родитељима је да је пронаѓу…
 • Добре дојде дома (2018)

  image
  Брачен пар, кој се обидува да ги среди разнишаните односи, поминува викенд во одморалиште сместено во руралните краишта на Италија. Набрзо ќе станат жртви на...
 • Момчето од соседството (2015)

  image
  Џенифер Лопез ја игра Клер Питерсон, средношколска наставничка по книжевност која се обидува повторно да започне да излегува на љубовни состаноци откако се...
 • Измама (2006)

  image
  Свештеникот Тед и неговата сопруга Емили се, навидум, совршен пар. Иако Емили го обожава својот сопруг, таа забележува дека веќе тој не ѝ обрнува внимание. Откако...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.