СОДРЖИНА

Бивши обични библиотекар, сада велики авантуриста креќе у потрагу за легендарним рудницима краља Соломона. Флин Карсен био је тихи књишки мољац, који иза себе има 12 факултетских диплома, шест магистарских и 4 доктората, које свакако није зарадио живеќи живот пуним плуќима, путујуќи најзамљивијим пределима на свету. А онда му је понуѓен посао у најузбудљивијој библиотеци на свету, у којој су у ствари похрањени највреднији предмети светске историје. Он креќе у још једну незаборавну авантуру, овог пута трагајуќи за рудницима краља Соломона, заједно са згодном професорицом Емили Девенпорт...

Слики

Библиотекар 2: Потрага за благом краља СоломонаБиблиотекар 2: Потрага за благом краља СоломонаБиблиотекар 2: Потрага за благом краља СоломонаБиблиотекар 2: Потрага за благом краља СоломонаБиблиотекар 2: Потрага за благом краља СоломонаБиблиотекар 2: Потрага за благом краља СоломонаБиблиотекар 2: Потрага за благом краља СоломонаБиблиотекар 2: Потрага за благом краља СоломонаБиблиотекар 2: Потрага за благом краља Соломона

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Анна (2019)

  сабота
  image
  Зад запрепастувачката убавина на топ моделот - Ана Полиат се кријат неверојатна моќ и вештини што ја прават една од најстрашните владини убијци.
 • Универзален војник: Регенерација (2009)

  сабота
  image
  Лук Деверо се приклучува на американскиот тим Универзални војници, сокриени во тајно складиште. Нивната мисија: да го преземат Чернобил и да ги онеспособат...
 • Умри некој друг ден (2002)

  сабота
  image
  Џејмс Бонд (Пирс Броснан) е испратен да ја истражи врската меѓу севернокорејски терорист и мистериозен милијардер чиј бизнис се дијаманти. Но неговата тајна е...
 • Чувар сведока (2017)

  сабота
  image
  Бившег специјалца, ветерана (Антонио Бандерас), среќа је напустила и сада очајнички тражи посао. Прихвата посао чувара обезбеѓења у старом тржном центру у опасном...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.