Оценка на корисникот: 8/10
(324 гласови)

Слики

Опасни врскиWarner BrosWarner BrosWarner BrosWarner BrosОпасни врскиОпасни врски

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Изгубениот дијамант-солза (2008)

  image
  Млада и бунтовна дружељубива девојка од 1920-тите, Фишер Вилоу, оцрнета од семеен скандал, храбро го најмува помошникот на фармата, Џими Добин, да ја придружува...
 • Додека бевме овде (2012)

  image
  Додека работела на литературно дело на еден ирски остров, мажена жена има афера со помлад маж...
 • Палме у снегу (2015)

  image
  Да ли сте некада волели толико снажно да вам се чинило да бисте за ту љубав могли умрети, али и убити? Филм редитеља Фернанда Гонзалеса Молине, Заснована на...
 • Ана Карењина (2012)

  image
  "Све среќне породице налик су једна на другу, свака несреќна породица несреќна је на свој начин." Реченица којом почиње Толстојев роман вероватно се многима...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.