СОДРЖИНА

Еден маж, кој сака да ја изгуби својата невиност, контактира професионална секс-сурогатка со помош на терапевт и свештеник.
На 38-годишна возраст, Марк О'Брајен, маж кој користи инхалатор, одлучува дека не сака повеќе да биде невин. Со помош на својот терапевт и на својот свештеник, тој контактира со Шерил Коен-Грин, професионална секс-сурогатка и типична мајка со куќа, хипотека и сопруг. Филмот е инспириран според вистинитата приказна „Сурогат“ и ја прикажува фасцинантната врска што се развива помеѓу Шерил и Марк кога таа го води на патување до машкоста.

Слики

СесииСесииСесииСесииСесииСесииСесии

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Џобс (2013)

  денес
  image
  Биографски филм о Стевеу Јобсу (Асхтон Кутцхер) прати каријеру суоснивача Апплеа од почетака у гаражи до статуса једног од иноватора рачуналне индустрије који...
 • Промена на играта (2012)

  денес
  image
  Оваа драма на „Ејч-Би-Оу“ со Џулиен Мур, Вуди Харелсон и Ед Херис, ја прикажува кампањата на Џон Мекејн од 2008 г., од неговиот избор на гувернерката на Алјаска,...
 • Возвишување: приказната на хауард винстон (2010)

  денес
  image
  Порастот на британскиот шампион. Филм базиран на вистинска приказна. Младиот Хауард Винстон, еден од најталентираните млади аматерски боксери. Момче од Мартир...
 • Девојката од Данска (2015)

  денес
  image
  Откако позира како модел за една слика на неговата сопруга Герда (Алиша Викандер), данскиот уметник Ејнар Вегенер (Еди Редмејн) се вљубува во својот женски...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.