Оценка на корисникот: 4.7/10
(167 гласови)

СОДРЖИНА

Након што је отпуштен са посла, он поново прогони Елен. Проналази снимак и прети јој смрќу ако буде абортирала...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сине, сине, што направи (2009)

  image
  Инспириран од едно вистинито злосторство, еден млад маж (Мајкл Шенон) се враќа од патување во Перу и почнува да искусува мистични настани кои го убедуваат да си...
 • Закон на молкот (2012)

  image
  Кога ќе му го откријат вистинскиот идентитет, некогашниот политички активист бега со цел да им ја спаси иднината на своите ќерки и да се смири со сопственото...
 • Бескрајна бура (2022)

  image
  Додека се искачува на планината Вашингтон во Њу Хемпшир, искусна алпинистка (Наоми Вотс) одлучува да се врати назад пред да стигне до врвот зашто се приближува...
 • Песната на бувот (2009)

  image
  Приказна за младиот Роберт, кој ги напушта големиот град и бившата жена за да најде малку мир во малиот град. Одмор од проблемите наоѓа тајно посматрајќи една...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.