poster

My Father's Murder in Greece

My Father's Murder in Greece (2024)

Трилер | САД, Грција
Режисер: Colin Theys

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.2/10

Содржина

When Allie’s father George takes her on a celebratory trip to Greece to discover her familial roots, George soon ends up murdered and Allie must uncover long-kept family secrets if she’s going to bring the killer to justice.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
  • Корумпира (2016)

    image
    Кога поранешна форензичка сметководителка од јавното обвинителство ќе биде повикана да помогне во решавањето на тежок случај, таа ќе ја открие смртоносната мрежа...
  • Сосема сама (2011)

    image
    Пренатрупаниот Лос Анџелес исполнет со бетон ја доведува Меги до страв и изолација. Нејзиниот крик за промена е игнориран од нејзиниот сопруг Бен. Кога ќе им се...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.