СОДРЖИНА

Иако још од малена пати од Туретовог синдрома, Бред Коен успева да се избори са свиме и да постане талентовани наставник.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Три боје: Плаво (1993)

  сабота
  image
  Жили је изгубила мужа, великог композитора Патриса, и ќеркицу Ану у саобраќајној несреќи. Она намерава да изврши духовни суицид анонимним животом у Паризу, далеко...
 • Хани (2003)

  сабота
  image
  Хани Данелс је лепа и млада плесна кореографкиња која живи у Источном Харлему, у Њујорку. Плес је њен живот и све би дала да успе. Хани подучава хип хоп у...
 • Рибарски чамец (2021)

  сабота
  image
  Џесмарк, малтешки рибар, се бори со новооткриеното истекување во неговиот дрвен чамец луцу. Едвај составувајќи крај со крај, тој го гледа својот живот - и...
 • Читачот (2008)

  сабота
  image
  Михаел и двојно постарата Хана се во необична љубовна врска се до оној ден кога Хана ќе исчезне. Филмот зборува за љубовта, злосторството и каењето за цел живот.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.