Слики

Гримова СнежанаГримова СнежанаГримова Снежана

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хобит: Неочекувано патување (2012)

  image
  Првиот од трите филма заснован на ремек-делото на Џ.Р.Р. Толкин се одвива во Средната земја 60 години пред епската трилогија „Господар на прстените“ и го следи...
 • Град на вештерки (2010)

  image
  Во средниот век, Ерик и Џејсон го наоѓаат својот сонародник Малахи и го присилуваат да се врати во татковината. По неговото враќање, се покажува дека татко му на...
 • Хобит: Битката на петте војски (2014)

  image
  Откако змејот ја напушта Осамената Планина, луѓето од Лејктаун се под закана. Орките, џуџињата, вилениците и луѓето се подготвуваат за војна. Во меѓувреме, Билбо...
 • Џек Хантер и изгубеното богатство на Угарит (2008)

  image
  Античкиот град, Угарит Ана исчезнал пред илјади години под песоците на сириската пустина. Тој бил откриен во 1922 година повторно, но без неговото легендарно...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.