рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 8.69/10
(13 гласови)

СОДРЖИНА

Крис Брендер (Рајан Рејнолдс) има сѐ што може да посака во животот - успешна кариера како музички продуцент, углед, убавина, но работите не му биле баш сјајни во минатото. Во средното училиште во Њу Џерси, Крис бил срамежливо дете и единствена светла точка во животот му било пријателството со најубавата девојка од училиштето, Џејми Паломино (Ејми Смарт), којашто тајно посакувал да му биде девојка. На матурската забава тој ќе ѝ ја искаже својата љубов, но Џејми го сака само како пријател. Новата работна задача повторно ќе го соочи со девојките од неговото минато...

Слики

Само пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријателиСамо пријатели

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Почудно од фикција (2006)

  денес
  image
  Едно утро Харолд Крик почнува да слуша женски глас со детална нарација за секое негово дејство, мисла и чувство. За да биде уште пострашно, сфаќа дека можеби го...
 • Градоначалничката слаткарка (2011)

  денес
  image
  Мери е необразована малограѓанска пекарка, мајка на три деца и прекрасна домаќинка. Нејзиниот рутински живот ќе биде разнишан во моментот кога нејзината ќерка ја...
 • Се од мене (1984)

  денес
  image
  Роџер Коб (С. Мартин) е повикан на деловен состанок, на кој мора да го смени тестаментот на една милионерка која е на смртна постела. Таа цврсто е одлучена дека...
 • Најдолгата недела (2014)

  денес
  image
  Конрад Валмонт е „незрел“ њујорчанец во четириесеттите години, син од богато семејство хотелиери, кој целиот свој живот го поминал без никакви грижи и обврски....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.