СОДРЖИНА

Двајца браќа пожарникари кои не се во најдобри односи работат заедно да го фатат пироманот кој шета слободно.

Слики

Повратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен ударПовратен удар

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Долгиот Велики петок (1980)

  понеделник
  image
  Во оваа криминалистичка драма игра Боб Хоскинс во улогата на Харолд Шанд, успешен лондонски гангстер, чиј свет се распаѓа во текот на еден викенд. Хелен Мирен ја...
 • Мрежа на лаги (2009)

  денес
  image
  Еби Тарнер има сѐ: памет, изглед и стас. Меѓутоа, кога ќе го убијат нејзиното момче, нејзиниот свет ќе се урне. Чувствува дека ја предале најблиските, па ќе се...
 • Земја на полицајци (1997)

  денес
  image
  Фреди е шериф во Гарисон, мало гратче населено со полицајци од Њујорк. Кога еден од нив извршува насилен криминал, Фреди поведува сопствена истрага и открива...
 • Шверцери (2012)

  денес
  image
  Филмот е инспириран од вистински настани, а е приказна за телевизиската репортерка Софи Талберт (Ш. Стоун) од Феникс. Таа е тврдоглава, упорна и десно-ориентирана...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.