poster

Спасилачка служба: Вјенчање на Хавајима

Baywatch: Hawaiian Wedding (2003)

Режисер: Douglas Schwartz

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.1/10
Оценка на корисникот: 2/10

СОДРЖИНА

Mitch Buchannon didn't die in a boat explosion in the 10th season but has been recovering from amnesia in Los Angeles. Mitch returns to Hawaii to get married again! His new fiancée Allison looks a lot like Lt. Stephanie Holden, a past love. Little does he know, Allison is cooperating with Mason Sato who appeared in the show's 2nd season and now returns for revenge. The Baywatchers are invited to Hawaii by CJ. She's opening CJ's Bar & Grill at the Turtle Bay Resort. Coincidentally, Caroline Holden is already there filming a soap opera. Neely Capshaw (ex-Mrs. Buchannon) comes to Hawaii to stop the wedding. She wants Mitch back!

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Биг мама (2000)

  понеделник
  image
  За да заштити убава жена и нејзиниот син од крадец, ФБИ-агент се преправа во крупна баба.
 • Домаќин (2013)

  понеделник
  image
  Шта када би вам све што волите било одузето у трен ока? «Домаќин» је нова епска љубавна прича ауторице «Сумрак саге» Стефани Мејер. Када невидљиви непријатељ...
 • Џуманџи: Добредојдовте во џунглата (2017)

  понеделник
  image
  Четворица тинејџери откриваат мистериозна видеоигра од 90-тите и се повлечени во виртуелна џунгла кога се обидуваат да ја играат. Трансформирана во разни ликови...
 • Затура: Вселенска авантура (2005)

  понеделник
  image
  Двајца браќа кои се препираат се исфрлени во најдлабоката и најтемна вселена играјќи мистериозна игра што ја откриле во подрумот. Ако не ја довршат играта и не...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.