poster

Обеќано чудо

Promised a Miracle (1988)

драма | САД
Режисер: Stephen Gyllenhaal

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.8/10
(204 гласови)

СОДРЖИНА

Драма о суѓењу калифорнијском пару који се терете за убиство свог сина дијабетичара којем су ускратили инсулин верујуќи да ќе га Бог спасити.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Асја (2020)

  image
  Покрај тоа што живеат заедно, младата самохрана мајка Асја не контактира со ќерката тинејџерка Вика. Нивната рутина е нарушена кога се влошува здравјето на Вика....
 • Kur zbardhi një ditë (1971)

  image
 • Т2 Трејнспотинг (2017)

  image
  Прво имаше шанса... потоа имаше предавство. Поминаа дваесет години. А Марк Рентон се врати во единството место што може да го нарече дом, каде што го чекаат...
 • Путник љета (2006)

  image
  У малом селу у Нормандији послијератна је рецесијска атмосфера, препуна проблема насталих ратним разарањима. Млади радник, који се, у потрази за послом сели од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.