СОДРЖИНА

На ранчу у околини Дрездена, стари ексцентрични антиквар договара продају украденог израелског блага. Меѓутим, када се јави сумња да се ради о фалсификату, долази до пуцњаве у којој се један од предмета претвара у парчад. Свети кречњачки брод је разбијен и из њега се ослобаѓа црно семе које почиње да расте невероватном брзином...

Слики

Сјеме уништења

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бесконечно (2021)

  image
  За Јуан Меколи (Марк Валберг), вештините што ги нема научено и сеќавањата за местата што не ги посетил го прогонуваат неговиот живот. Јуан е на раб на нервен слом...
 • Злосторнички ум (2016)

  image
  Рајан Рејнолдс и Кевин Костнер ги гледаме заедно во акциониот трилер во кој нема да недостасува акција, бркање со автомобили, пукања и интриги!
 • Последна шанса (2008)

  image
  Во иднина, светот ќе дојде до работ на еколошка катастрофа, а човештвото ќе мутира како резултат на токсичен отпад. Огнениот метеорит што содржи кристали на...
 • Судниот ден (2008)

  image
  Пост-апокалиптична прича о групи војника која мора да се пробије кроз опасну зону препуну дивљих канибала како би пронашли лек за смртносни вирус који хара...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.