рејтинг: 4.6/10
Оценка на корисникот: 7.15/10
(26 гласови)

Слики

ЈуниорЈуниорЈуниорЈуниорЈуниорNBCUNBCUNBCUNBCUNBCU

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Mr. Bones (2001)

  денес
  image
  A medicine man is sent looking for the son of his tribal king, and brings back an American golfer and a host of goons intent on keeping him in the golf tournament.
 • Ужасни шефови 2 (2014)

  денес
  image
  На Ник, Дејл и Курт им е доста некој друг да им биде шеф, па одлучуваат сами да си почнат бизнис. Но, еден итар инвеститор наскоро им прави големи проблеми....
 • Контрола на бесот (2003)

  денес
  image
  Адам Сандлер по грешка го праќаат на програма за контрола на бесот каде што Џек Николсон, кој не си ги слуша сопствените совети, му го свртува животот наопаку!
 • Господин Батињол (2002)

  денес
  image
  Година 1942, десјтвото е во окупираниот Париз. Едмонд Батињол, продавач незаинтересиран за политика, живее со својата жена и ќерка во малечок стан веднаш до...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.