СОДРЖИНА

Комедија о ономе што се догоди лажову чије се нечувене лажи изненада обистине. Рајан Пинкстон (Пунк'д) глуми 17-годишњака који очајнички покушава да се уклопи у нову школу причајуќи сложене лажи како би импресионирао најпопуларнију децу у школи. Али кад лажи почну да се претварају у истине и тинејџер постане популаран у кампусу, изненада се наѓе пред потпуно новим низом проблема које никада није очекивао.

Слики

ЛажљивацЛажљивацЛажљивацЛажљивацЛажљивацЛажљивац

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Плава птица (2004)

  денес
  image
  Тринаесет годишната Мерел испадна да биде детски модел. Таа е добра во училиштето и се грижи за својот ментално нарушен брат во нивниот дом. Ако е нешто различно...
 • Божиќна баштина (2017)

  денес
  image
  Након што дозна да је отац свој новац оставио странкињи, мушкарац покреќе истрагу - и дознаје више него што је очекивао. Wилла и њезин 11-годишњи син Јосх...
 • Далеку од рајот (2002)

  денес
  image
  Што се однесува до надворешниот свет, Френк и Кети Витекер се совршена двојка. Тие го претставуваат сето она што треба да биде средната класа во Америка во...
 • Непобедлив (2001)

  денес
  image
  Заснован според вистинити настани, филмот го следи Зише Брајтбарт, еврејски ковач од Полска кој поради својата голема сила станува сензација во вајмарски Берлин....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.