рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 9.14/10
(35 гласови)

СОДРЖИНА

Како би успео да заустави неухватљивог криминалца, детектив Мајкл Дули узима као помоќ полицијског пса - паметног Алека. Овај неустрашиви двојац креќе у опасну потрагу улицама Сан Дијега.
Ка-9 је филм из 1989. године, у коме главне улоге тумаче Џејмс Белуши и Мел Харис, а режију потписује Род Даниел.
Како би успео да заустави неухватљивог криминалца, детектив Мајкл Дули узима као помоќ полицијског пса који је необично интелигентан, паметног Алека.
Овај неустрашиви двојац креќе у опасну потрагу улицама Сан Дијега, а њихова сарадња прераста у нешто много више...

Слики

K-9K-9K-9K-9K-9K-9K-9

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Walking with the Enemy (2013)

  денес
  image
  A young man, separated from his family in World War II, disguises himself as a Nazi S.S. Officer and uncovers more than just his family whereabouts.
 • Ограбен крадец (2006)

  денес
  image
  Само една работа го плаши слабиот порочен коцкар Фонг (Џеки Чен), повеќе од должниците што се подготвени во секое време да зачукаат на неговите врати...
 • Национално благо - Књига тајни (2007)

  денес
  image
  Ловац на благо Бен Гејтс поново креќе у узбудљиву и акцијом набијену нову потеру по читавом свету да би разоткрио скривену историју и благо. Када на светлост дана...
 • Блиски непријатели (2013)

  денес
  image
  Кога голема количина на наркотици исчезнува од американско-канадската граница, шумскиот ренџер и бившата морнарска фока, Хенри, е принуден да се бори за својот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.