СОДРЖИНА

Харперова аутобиографија скоро је завршена и његова девојка Робин жели више пажње. Он је кум на венчању свог пријатеља, спортисте Ленса. Харпер одлази у Њујорк раније (Робин ќе доќи пред венчање) како би се дружио са Ленсом и пријатељима.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Писта (2010)

  среда
  image
  Инспирација за филмот „Писта“ („The Runway”) е вистинска приказна за еден јужноамерикански пилот кој во1983 година слетал во близина на градот Малоу. И покрај...
 • Вујко Нино (2003)

  среда
  image
  Оддалечена и прилично нефункционална фамилија повторно се зближува, кога од Италија во Чикаго изненадено во посета им доаѓа одамна изгубениот чичко Нино.
 • Vacanze di Natale '95 (1995)

  среда
  image
  Two Italians are on holiday in Aspen in Colorado. The first one is Lorenzo whose daughter is crazy about Luke Perry (Beverly Hills 90210 actor) and wants to meet...
 • Дијамантино (2018)

  среда
  image
  Португалска фудбалска звезда Дијамантино Матаморос (Карлото Кото) срамотно завршава каријеру. Уверен да је његова генијална способност да игра фудбал сада...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.