СОДРЖИНА

Необична романтична комедија за 27-годишната Деб Дорфман, која се сели од удобноста на предградието во долината Сан Фернандо и влегува во виорот на скоро ревитализираниот центар на Лос Анџелес.
Откако умира нејзината мајка, плашливата 27-годишна сметководителка Деб Дорфман (Сара Ру) мора да живее со својот намќорест татко (Елиот Голд) во долината Сан Фернандо. Деб е безнадежна романтичарка и е вљубена во Џеј (Јохан Урб), пријателот на нејзиниот брат, кој работи како воен известувач. Кога на Џеј му треба некој да му ја чува куќата додека работи во Авганистан, Деб ја искористува шансата, селејќи се во неговиот стан во скоро ревитализираниот центар на Лос Анџелес, а градот и дел од неговите жители влијаат таа да се преобрази во сексапилна и самоуверена жена, која го држи светот на дланка.

Слики

ДорфманДорфманДорфманДорфманДорфман

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Голфбрејкер (1996)

  недела
  image
  Адам Сендлер го игра Хепи Гилмор, хокеар кој станува генијален играч на голф, чиј необичен пристап и чии дланки на теренот ги разбеснуваат противниците. Гилмор е...
 • Среќно бегство (2001)

  недела
  image
  Џими и Рад се најдобри пријатели уште од детството, а по неуспешниот грабеж на една банка, тие заедно завршуваат во затвор. Се подготвува затворската продукција...
 • Холи остана да преноќи (2020)

  недела
  image
  Кога Одра му признава на сопругот дека имала секс со Холи, цимерка од факултет, животите возбудливо и неочекувано им се менуваат. Ненадејната посета на Холи и...
 • Кејт и Леополд (2001)

  недела
  image
  Кејт Мекеј е жена од 21. век, а Леополд е шармантен ерген од 19. век. Кога двајцата странци ќе се сретнат во Њујорк, вековните разлики се судираат.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.