СОДРЖИНА

Во иднината, поларната шапка е истопена и ја прекрива Земјата со вода. Мутиран морепловец се обидува да ги измами дивите „Смоукерс" и да ги одведе една жена и нејзината ќерка до Драјленд.

Слики

Воден светВоден светВоден светВоден светВоден светВоден светВоден светВоден светВоден светВоден свет

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Апокалипто (2006)

  денес
  image
  Jaguarova Šapa je miroljubivi lovac iz udaljenog šumskog plemena čiji će se život zauvek promeniti. Kada napadnu selo Jaguarove Šape i kada njega spreme za žrtvu...
 • Панично бегство (2006)

  денес
  image
  Џои Газел е ситен гангстер кој мора за една вечер со помош на сопругата и синот да си ја земе својата пушка откако ќе му ја украде синот на соседот. Ноќта,...
 • Последња битка (2013)

  денес
  image
  Posle neuspele akcije u borbi protiv narko dilera i gubitka partnera, Rej Ovens napušta svoje policijsko odeljenje u Los Anđelesu i postaje šerif u pospanom...
 • Црвена планета (2000)

  денес
  image
  Zabavan, ali ni malo površan, film Crvena planeta bavi se jednom od mogućih sudbina koju predviđaju da će zadesiti čovečanstvo. Mars je uvek bio intrigantno polje...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.