СОДРЖИНА

Кога еден вод американски маринци ќе навлезат на непријателска територија во Авганистан, ќе се соочат со непознат и страшен непријател од длабочините на земјата. Огромни песочни змии ќе внесат хаос и во реддовите на бунтовниците, и во редовите на американската војска...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вооружен одговор (2017)

  image
  Тим на професионално обучени оперативци е заробен во изолирана воена инсталација по ненадејно гасење на системот кој е контролиран од вештачка интелигенција....
 • Ајкула човекојадец (2022)

  image
  По несреќа која се случува за време на нивниот одмор, група пријатели забележува дека голема ајкула ги демне.
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Џек Ричер (2012)

  image
  Шест истрели. Петмина мртви. Еден провинциски град доживува ужас. Но, за неколку часа, полицијата го решава случајот. Но, една работа не е како што треба....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.