Оценка на корисникот: 7.8/10
(240 гласови)

СОДРЖИНА

Аоје је сликар који на летовању у планинама упознаје славну јапанску певачицу Мијако Саиџо. Кад схвати да одлази на исто место као и он, Ичиро јој нуди да је повезе мотоциклом. Ускоро ќе их уочити новинар и почети да их прати. Саиџо одбија да му да интервју, те ќе их он кришом сликати и представити као љубавнике. Аоје је избезумљен измишљотинама и планира да тужи часопис који је то објавио. Из целе приче развија се скандал, те ќе Аоје затражити помоќ адвоката Хируте.

Слики

СкандалСкандалСкандалСкандалСкандалСкандалСкандалСкандал

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сурогат (2020)

  image
  Џес, 29-годишна веб-дизајнерка, е возбудена што ќе биде сурогат и донатор на јајце-клетка за најдобриот пријател Џош и неговиот сопруг Арон. По дванаесет недели...
 • Taulant Wants a Sister (1985)

  image
  With abortion as the central issue in this political melodrama from Albania, viewers will react strongly for or against the heroine, depending on their own...
 • Сино море (2019)

  image
  Лола е совршена сопруга и мајка. На летниот одмор во Мар дел Плата, Лола сака да смени нешто, но нејзиното семејство сака сѐ да остане како што било. Морето се...
 • Црвена земја (2020)

  image
  Нур се враќа во родниот град, станувајќи медицинска сестра во хемиската фабрика каде што 30 г. работел татко ѝ. Додека се привикнува на новата работа, Нур ги...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.