СОДРЖИНА

Доналд сазнаје како је Паул, његов клијент, био члан удружења Пхоениx, групе која се бави репаративном терапијом. Тамо упознаје Катие, Паулову вереницу и бившу лезбејку. У удружењу се спријатељи са полазницима и успева доќи до ДВД-а, који га води до Ларрyја, Пауловог дечка, који му покушава помоќи, али и њега убију пре него успе ишта реќи. Кроз даље истраживање Доналд схвати да сви докази воде до Катие..

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Товарот на вината (2014)

  денес
  image
  Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за...
 • Пас луталица (1949)

  денес
  image
  Мураками, млади детектив оделења за убиства, опљачкан је у аутобусу и тада је остао без службеног пиштоља. Успаничен и посрамљен, бесомучно покушава да пронаѓе...
 • Шверцери (2012)

  денес
  image
  Филмот е инспириран од вистински настани, а е приказна за телевизиската репортерка Софи Талберт (Ш. Стоун) од Феникс. Таа е тврдоглава, упорна и десно-ориентирана...
 • Дванаесетмината на Оушн (2004)

  денес
  image
  Џорџ Клуни, Бред Пит, Мет Дејмон, Џулија Робертс и Дон Чидл се враќаат како најзабавната банда измамници. Овојпат нивни цели се Париз, Рим и Амстердам, а бившата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.