рејтинг: 7.4/10
Оценка на корисникот: 7.51/10
(41 глас)

СОДРЖИНА

Џозеф Гордон Левит, Брус Вилис и Емили Блант су звезде узбудљиве акционе научно-фантастичне приче о убици који ради за мафију будуќности.
Џозеф Симонс је члан групе убица који себе називају Луперс и раде за криминалну организацију у будуќности. Њихови шефови враќају мете у прошлост, а посао убица је да их убију и реше се тела. Мета нестаје из будуќности, а убице се решавају тела која технички не постоје. Џо ужива у новцу и благодатима свог посла но ствари се закомпликују када схвати да је његова следеќа мета управо он.... Џо из будуќности.

Слики

Убица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќностиУбица из будуќности

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вондер вуман (2017)

  сабота
  image
  Кога еден пилот се урива и раскажува за конфликтот во надворешниот свет, Амазонката Дијана го напушта својот дом, убедена дека може да ја спречи заканата. Во...
 • ARQ (2016)

  сабота
  image
  Trapped in a lab and stuck in a time loop, a disoriented couple fends off masked raiders while harboring a new energy source that could save humanity.
 • Планета на мајмуните: Војна (2017)

  сабота
  image
  Цезар и неговите мајмуни се присилени да влезат во смртоносен конфликт со човечката армија што ја предводи безмилосниот полковник. Откако мајмуните имаат...
 • Туѓинец (2010)

  сабота
  image
  Најдобриот агент на ФБИ ќе стане цел на напади на терористи. Тие ќе му го убијат целото семејствто, а меморијата ќе му ја избришат. Време е за одмазда, затоа што...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.