poster

Пресретачи

Interceptor Force (1999)

Режисер: Phillip J. Roth

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.9/10

СОДРЖИНА

У блиској будуќности влада је оформила елитни тим обучен за сукоб у случају ванземаљског напада. Ускоро је УФО примеќен у близини отока на северозападном Пацифику. Комуникација са градом је прекинута. Медији су лажно обавештени да је подручје загаѓено, док паника у влади расте. Елитни тим стиже на терен. На отоку откривају ванземаљце који могу преузети људски облик и сакрити своја права рептилска лица. Специјалци имају 24 сата да их елиминирају, иначе ќе влада започети нуклеарни напад са циљем уништавања целог тог подручја...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Витешки и дење (2010)

  денес
  image
  Џун Хејвенс (Камерон Дијаз) се подготвува за лет назад кон својот дом за свадбата на сестра си, кога буквално се судира со Рој Милер (Ром Круз) насред еден...
 • Големи проблеми во Мала Кина (1986)

  денес
  image
  Када Џек Бартон (Курт Расел) на картама победи свога дугогодишњег пријатеља Ванга (Денис Дан), овај му објасни како новац нема код себе и да ќе му платити...
 • Менди и богатството на Чироките (2010)

  денес
  image
  Поставен во раните 1990 години, вториот филм базиран на популаната книга „ Менди “ од Лоис Лепард, во која Менди разрешава мистерии со помош на нејзините пријатели.
 • Хари Потер и редот на фениксот (2007)

  денес
  image
  Лордот Волдеморт се вратил, но малкумина сакаат да веруваат во тоа. Всушност, Министерството за магија прави сѐ за да го спречи светот на волшебниците да ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.