Содржина

Ујутро су играли столни тенис у психијатријској болници, а исто вече постају екипа из снова која је изгубљена у Њујорку и оптужена за убиство. Четворица менталних болесника, да би се избавили из незгодне ситуације и спасили омиљеног доктора, мораќе применити технике које нису научили на групној терапији.

Слики

Тим из сноваТим из сноваТим из сноваТим из сноваТим из снова

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Многу се грижам (2020)

  image
  Одличната Розамунд Пајк, која за овој филм ја доби наградата #GoldenGlobe во категоријата Actress in a Musical or Comedy Motion Picture, ја игра Марла, жена која...
 • Во Бриж (2008)

  image
  Колин Фарел е во главната улога во оваа криминалистичка комедија, номинирана за Оскар, за двајца мажи кои се борат за живот или смрт во мрачни, но комични...
 • Малиот маж (2006)

  image
  Џуџето крадец Калвин се преправа во бебе за да врати еден украден дијамант скриен во домот на една двојка без деца. Но циничниот Калвин открива дека животот како...
 • Крими далавери (2013)

  image
  Двајца криминалци ја киднапираат сопругата на корумпиран инвеститор за недвижности надевајќи се на богат откуп. Но, тој не покажува интерес да плати еден милион...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.