СОДРЖИНА

Радња филма се врти око Бена и Цхона, који су успешни у послу узгајивача марихуане. Меѓутим, ствари се додатно закомпликују кад им са пословним предлогом стигну велике рибе света кријумчарења, који желе део зараде.

Слики

ДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљациДивљаци

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Колатерал (2004)

  image
  Една ноќ, таксистот Макс зема човек во сив костум наречен Винсент. Винсент му нуди на Макс голема сума пари да го вози на пет локации наоколу низ Лос Анџелес пред...
 • Чесен граѓанин (2009)

  image
  Клајд Шелтон ужива во мирна семејна вечера кога во домот му упаѓаат двајца разбојници кои брутално ги силуваат и ги убиваат сопругата и ќерката на Шелтон. Десет...
 • 16 Блока (2006)

  image
  Стариот детектив пред пензија, Џек Мозли (Брус Вилис), добива задача да го превезе ситниот криминалец Еди на суд. Мозли не знае дека Еди е сведок во судењето...
 • Фати го Картер (2000)

  image
  Пред многу години, Џек Картер го напуштил својот дом во Сијетл за да работите како собирач на долгови за мафијата во едно казино во Вегас. Се враќа да го закопа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.