СОДРЖИНА

Одмор групе младих људи претвара се у ноќну мору, након квара аутобуса којим су кренули на путовање кроз Бразил. Без превозног средства принуѓени су да се сналазе сами и убрзо стижу до рајске плаже, где одлучују да остану. Одлука ќе се показати као погрешна, јер се следеќг јутра буде опљачкани. У оближњем селу покушавају да пронаѓу полицијску станицу, не слутеќи да то забито место крије језиву тајну

Слики

ТуристиТуристиТуристи

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бегај (2020)

  понеделник
  image
  Дијана е девојка која предвреме го раѓа своето дете. 17 години подоцна, Дијана ја образува својата ќерка дома, која е неподвижна и хронично болна. Наскоро, Клои...
 • Прекид (2016)

  денес
  image
  Младу самохрану мајку Ренее која са 12-годишњим сином живи у мирном предграѓу отима мистериозна организација научника и информише да се у њој налази ванземаљски...
 • Тајната на хотелската соба (2009)

  денес
  image
  Тери тајно ја следи својата свршеница Џун во мотелот во кој таа се состанува со друг маж, по што Тери се опијанува и му се јавува на својот најдобар пријател...
 • Дракула на Брам Стокер (1992)

  Утре
  image
  Бесмртниот трансилваниски гроф (Гери Олдман) чекал 400 г. за одново да се роди неговата љубов. Тој ја наоѓа во личноста на викторијанската слугинка (Винона...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.