СОДРЖИНА

На свом финалном путешествију, пре него то га пребацити у канцеларију, командир Крег, искусан поморски официр укрцао се на нуклеарну подморницу УСС Монтана. Уз помоц́ планика, он преузима подморницу, нуклеарно наоруање и експерименталну тајну технологију како би драли Ваингтон и свет као таоце

Слики

Дубинска мина

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Улица Скок бр. 22 (2014)

  денес
  image
  Откако (двапати) се провлекуваат низ средно училиште, тајните полициски детективи Шмит и Џенко ги очекуваат големи промени кога добиваат задача да се преправат...
 • Тенет (2020)

  денес
  image
  Џон Давид Вашингтон е главниот протагонист во овој sci-fi акциски спектакл на Кристофер Нолан. Вооружен со само еден збор - Тенет, борејќи се за опстанок за...
 • Скала на агресијата (2012)

  денес
  image
  На големиот мафијашки шеф Белаванс ќе му украдат половина милион долари. Тој ќе испрати екипа убијци за да ја пренесат пораката до крадците за кои се сомневаат...
 • Невозможна мисија (1996)

  денес
  image
  Том Круз е таен агент кој е наместен за смртта на својот шпионски тим. Бегајќи од владините убијци, тој се трка со времето за да остане чекор понапред од своите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.