СОДРЖИНА

Долгогодишните пријатели Сони (50 Цент), Винсент (Р. Филип) и Дејв (Б. Гранстаф) пораснале заедно на улиците во Детроит. По успешен, но крвав грабеж на дијаманти, Винсент се свртува против своите пријатели и ги застрелува. Сони преживува и е подготвен за одмазда ...

Слики

МестенкаМестенкаМестенкаМестенкаМестенкаМестенкаМестенкаМестенкаМестенкаМестенкаМестенка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Источни ветувања (2007)

  image
  Руска тинејџерка која живее во Лондон умира при породување и на бабицата ѝ остава траги што може да го поврзат нејзиното дете со силување во кое е вклучено...
 • Гневен човек (2004)

  image
  Поранешниот оперативец на ЦИА, Џон Криси, повторно живнува кога пријателот Рејбурн му наоѓа работа како телохранител на 9-годишната Пита Рамос. Кога ќе ја...
 • Скршен човек (2003)

  image
  Откако по филмовите „Брзи и бесни“ и „xXx“ американскиот глумец Вин Дизел станува акциона ѕвезда, можел да избира нови проекти со кои ќе ѝ се претстави на...
 • Фати го Картер (2000)

  image
  Пред многу години, Џек Картер го напуштил својот дом во Сијетл за да работите како собирач на долгови за мафијата во едно казино во Вегас. Се враќа да го закопа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.