СОДРЖИНА

Дилон е снајперист во специјалните единици на САД и човек кој копнее по мирен живот. Нему му претстои една последна мисија, да убие познат дилер на оружје, којшто сака да продаде атомска бомба на Северна Кореја.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • У сенци завере (2022)

  image
  Проблематични Травис Блок је владин оперативац који је задужен за извлачење тајних агената из опасних ситуација. Када открије заверу усмјерену на америчке...
 • Станицата на шифрите (2013)

  image
  Еден посрамотен поранешен таен агент добива задача да ја заштитува Кетрин, операторката за кодирање во една мала станица на ЦИА во еден пуст регион. Откако се...
 • Осуѓени на смрт 2 (2015)

  image
  A former bounty hunter who finds himself on the run as part of a revamped Condemned tournament, in which convicts are forced to fight each other to the death as...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.