СОДРЖИНА

Свештеник и његова супруга усвајају брата и сестру, али девојчица има ужасне изливе беса, па је одводе на лечење и покушавају да открију шта је узрок томе.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Спенсер (2021)

  сабота
  image
  Радња филма смештена је у 1991. годину током божиќних празника када се принцеза Дајана почела суочавати са својом тешком одлуком да оконча брак с принцом Чарлсом....
 • Девојката од Данска (2015)

  сабота
  image
  Откако позира како модел за една слика на неговата сопруга Герда (Алиша Викандер), данскиот уметник Ејнар Вегенер (Еди Редмејн) се вљубува во својот женски...
 • Тие се бомби (2019)

  сабота
  image
  Група жени се одлучуваат да го победат Роџер Еилс, претседателот на Фокс Њус а со тоа да ја променат токсичната работна атмосфера која тој ја створил за време на...
 • Али (2001)

  сабота
  image
  Суперѕвездата Вил Смит ја има изведбата на кариерата како боксерската легенда Мухамед Али во визуелно неверојатната епска драма на режисерот Мајкл Ман номиниран...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.