Оценка на корисникот: 7.7/10
(237 гласови)

СОДРЖИНА

The police superintendent, disguised by black suits (IRish), checked that Conan and Shinichi are 98% identical! Conan is getting into danger...! Would that police superintendent tell Gin about this news? Rachel broke Conan's bowl!next day when Rachel went school Serena spoke about the dark knight helmet...Conan went school to hear that his clay dolphin lose its dorsal fin... Would Conan be able to stay alive as Heiji hopes inside phone when talking about "BBQ in Kyoto"?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Цамелот (1998)

  image
  When King Gerlach dies, he asks Merlin the Magician to care for Baby Arthur and do his best to see that when Arthur is grown, he takes his rightful place as King....
 • Големиот глушец детектив (1986)

  image
  На улиците на Лондон во 1897 година, големиот гушец детектив Базил и неговиот придружник д-р Досон го истражуваат киднапирањето на еден производител на играчки,...
 • Дух во оклопот (1995) (1995)

  image
  2029 - Женски владин сајбер агент и Внатрешното биро за истраги се на вистинската трага на „Марионетскиот мајстор“ - компјутерски вирус способен да ги нападне...
 • Скуби Ду! (2020)

  image
  Скуби и групата се соочуваат со најголемата мистерија досега: заговор да се пушти кучето дух Кербер во светот. Додека брзаат да ја спречат ова “кучекалипса“, тие...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.