poster

ЗБОГОМ ТОЛЕДО

Kiss Toledo Goodbye (1999)

Режисер: Lyndon Chubbuck

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.6/10

СОДРЖИНА

ПРО ВИСИОН Младиќ случајно сазнаје да се његов отац бави криминалом. После очеве смрти, од њега се очекује да настави започете послове с оне стране закона...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Одмазда без здив (2012)

  image
  Лорни е домаќинка, која живее во камп-приколка, и на која ѝ е преку глава од нејзиниот маж Дејв, ситен крадец, особено откако тој ќе реши да не го подели пленот...
 • Мафијаши од стар ков (2012)

  image
  Група поранешни затвореници ќе се обединат повторно за да ја предизвикаат својата среќа за последен пат. Вал (Ал Пачино) излегува од затвор и неговиот пријател...
 • Кловер (2020)

  image
  Џеки и Мики се браќа кои му должат пари на погрешен човек во погрешно време. Наскоро ќе се најдат во бегство, а додека се обидуваат да ги соберат потребните пари,...
 • Одговорност (2012)

  image
  Груба комедија за тинејџер кој еден ден работи како возач на искусен платен убиец кој го води на патување низ валканиот свет на убиства, трговија со луѓе и одмазда.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.