poster

Ауто ван контроле

Runaway Car (1997)

Режисер: Jack Sholder

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 7.2/10
(5 гласови)

СОДРЖИНА

ТАРАМОУНТ Болничарка-приправница, која је имала лос дан на послу, среќе младиќа - програмера за компјутере у гаражи за поправку кола. Човек је био у великој журби да негде стигне на време, али ауто му није јос био готов, тако да се медицинска сестра понудила да га одбаци. Пре него сто је човек изасао из кола они су свратили да покупе и њеног неќака - бебу. Даље, у току вожње они налеќу на једног младиќа којег су скоро прегазили, па не знајуќи да ли је повреѓен или не и њега стрпају у кола. Али најгоре ќе тек почети када им откажу све кочнице...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вангард (2020)

  image
  Тајната компанија за обезбедување, Вангард, е последна надеж за преживување на сметководителот кој се нашол како цел на најсмртоносната платеничка организација на...
 • Нека се спасува кој може (2016)

  image
  Џеки Чен се враќа со нова акциона комедија, овој пат заедно со Џони Ноксвил. Детективот од Хонг Конг, Бени Чен, со децении го следи озлогласениот кинески...
 • Infidel (2019)

  image
  An outspoken American journalist, Jim Caviezel, is kidnapped by the Iranian regime while giving talks in Cairo, Egypt. He is then taken to the Middle East and put...
 • Шпионот што ме откачи (2018)

  image
  Одри и Морган се најдобри пријателки кои несвесно стануваат заплеткани во меѓународен заговор кога една од жените открива дека дечкото што ја откачило всушност е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.