Оценка на корисникот: 6.5/10
(223 гласови)

СОДРЖИНА

Приказната го следи животот на пет парови кои ја искусуваат возбудата и изненадувањата што ги очекуваат кога треба да добијат бебе. Сфаќаат дека без оглед што планираат, животот секогаш не го носи очекуваното.

Слики

Што ве чека кога чекате приноваШто ве чека кога чекате приноваШто ве чека кога чекате приноваШто ве чека кога чекате приноваFoto: RTL/ © 2012 WTE Productions, Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL/ © 2012 WTE Productions, Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL/ © 2012 WTE Productions, Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL/ © 2012 WTE Productions, Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL/ © 2012 WTE Productions, Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL/ © 2012 WTE Productions, Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL/ © 2012 WTE Productions, Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL/ © 2012 WTE Productions, Inc. All Rights Reserved.Foto: RTL/ © 2012 WTE Productions, Inc. All Rights Reserved.LionsgateLionsgate

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Холограм за краља (2016)

  image
  Остао је без посла, жена га је оставила и не може да плати школарину својој ќерки. Алан Клеј (54) полаже све своје наде у „Економски град краља Абдуле, бљештаву и...
 • Собарката и сенаторот (2002)

  image
  Познат политичар се вљубува во собарка од њујоршки хотел мислејќи дека е богата и славна.
 • За тебе, со љубов (2019)

  image
  Аманда е сопственичка на еден дуќан за користени венчаници на кои им дава нов живот и им ги продава на невестите кои не можат да си дозволат скапи фустани. Со...
 • Оркестар (1996)

  image
  Затворањето на еден локален рудник за јаглен значи и загуба на голем број работни места, како и крај на селскиот дувачки оркестар. На водачот на оркестарот му е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.