СОДРЖИНА

Супергатор и Динокрок беже из истраживачког центра Дрејка на Хавајима и један се скрива у мору, а други меѓу дрвеќем. Једини начин да војна јединица спасе становништво од ове две немани јесте да их окрене једног против другог.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Притаено зло: Истребување (2007)

  image
  Преживели из Ракун Ситија путују пустињом Неваде, надајуќи се да ќе стиќи до Аљаске која би могла још увек да буде област без зомбија. Том каравану се придружује...
 • Острво страха (2006)

  image
  Када Џон наследи куќу на острву, позове свог брата и студента ветерине, Мета, и његову девојку Ники, као и њихове пријатеље Сару и Ноу, да с њим поѓу на острво и...
 • Лудиот Макс: Пат на бесот (2015)

  image
  Од режисерот Џорџ Милер, создавачот на постапокалиптичниот жанр и генијот зад легендарната трилогија за „Лудиот Макс, пристигнува ова враќање во светот на...
 • Светска војна З (2013)

  image
  Бред Пит го игра поранешниот иследник на ОН, Џери Лејн, кој патува низ светот, во трка со времето за да спречи пандемија на зомбија, која ги урива војските и...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.