рејтинг: 4.2/10
Оценка на корисникот: 7.7/10
(24 гласови)

Содржина

Антитерористички експерт е назначен од Претседателот да му влезе во трага на терорист за која се сомнева дека планира да детонира нуклеарен направа во САД.

Слики

Човекот на претседателот 2Човекот на претседателот 2Човекот на претседателот 2

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Крал на борците (2010)

  image
  Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач...
 • Врховни заповедник (2019)

  image
  Оперативац Џејк Александер и његов тим младих регрута уз помоќ хонгконшког милијардера креќу у потрагу за најопаснијим и најзлогласнијим злочинцима...
 • Талас (2015)

  image
  Радња филма се базира на стварном догаѓају који се догодио пре 80-ак година када се одломио део велике планине и створио огроман цунами који је уништио...
 • Курск: Проклетството на длабочините (2018)

  image
  Филмот е снимен според романот „Време за умирање“ на Роберт Мур, вистинита приказна за катастрофата на руската нуклеарна подморницата Курск, гордост на руската...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.