poster

Последњи сведок

Last Witness (1999)

Режисер: Graeme Clifford

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.0/10
Оценка на корисникот: 6.33/10
(6 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Три дена за убиство (2014)

  image
  Од перото на генијалниот Лук Бесон, автор на хитовите „Никита“, „Петтиот елемент“, „Такси“ и „96 часа“, доаѓа уште еден напнат хит со одлично профилирани ликови и...
 • Непомична Ллибертy (2002)

  image
  Либерти Валас је кључна играчица за фирму МцЦлоуд Индустриес, једну од најјачих произвоѓача оружја у Америци. Њен је супруг немилосрди директор, најбољи амерички...
 • Крал на борците (2010)

  image
  Изворна акција полна со улични борби. Проблематично момче од поправен дом добива нова шанса да живее во нормален дом, со нормално семејство, но таткото посвојувач...
 • Мирни терорист (2013)

  image
  Оскаровац Бен Кингслеy наступа у улози наизглед мирног граѓанина који поставља бомбе на пет локација у Цоломбу, и пријети да ќе их активирати уколико власти не...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.