Содржина

Четири жени, од кои секоја се соочува со неуспешни состаноци, ветуваат дека ќе се јават една на друга ако некогаш повторно наидат на љубовни проблеми. Десет години подоцна, тие го оживуваат својот @Љубовен клуб“ за да ја најдат вистинската љубов. Штотуку свршената дизајнерка на ентериер Никол сè уште се прашува дали ѝ е суден мистериозниот пријател чии писма ги чувала сите овие години.

Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.