Содржина

Ова позитивна комедија со Стив Мартин во главната улога следи четворица браќа и сестри и нивните семејства во текот на едно лето.

Слики

РодителиРодителиРодителиNBCUNBCUNBCUNBCUРодителиРодителиРодителиРодителиРодителиРодителиNBCUNBCU

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Abuk Sabuk 1 Film (1990)

  image
  A misunderstood villager seeks remedy to protect his late father's settlement in post-modern times, when all of his wicked and proud neighbors lay a snare under...
 • Сестри рокерки (2002)

  image
  Во доцните 60-ти и 70-ти години, Сузет (Голди Хон) и Вини (Сузан Сарандон) биле две најпознати следбенички на рок-бендови во Јужна Калифорнија. Нив Френк Запа ги...
 • Дадилка за фудбал (2011)

  image
  Кога Хелен Хејзлтон ќе го ангажира Одмунд, норвешкиот фудбалер, да работи како бебиситер за нејзините два сина, Одмунд во куќата донесува смеа и ја дели својата...
 • Хартиен човек (2009)

  image
  „Хартиен човек“ е инспиративна хумористична драма за чудното пријателство помеѓу Ричард (Џеф Даниелс), неуспешен средовечен писател кој никогаш не пораснал, и Аби...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.