рејтинг: 5.8/10
Оценка на корисникот: 4.33/10
(9 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • The Highwaymen (2019)

  сабота
  image
  Легендарни шериф Франк Хамер и његов дугогодишњи помоќник Маннy Гаулт нису у Тексашким ренџерима још од времена када су Бони и Клајд почели са својим првим...
 • Враќање во игра (2008)

  сабота
  image
  Вистинска приказна за Џасмин Пламер, која на 11 години станала првата жена која играла на фудбалскиот натпревар Поп Варнер.
 • Грабеж на државната печатница (2012)

  сабота
  image
  Крими филм според вистински настан, имено грабежот во почетокот на 80-те години на тројцата браќа Реј, Питер и Брајан. Тие биле фатени и осудени на 12, 16 и 20...
 • Берни (2011)

  сабота
  image
  “Берни“ е црна комедија за врската помеѓу еден педантен, но почитуван од другите асистент-директор на погребно претпријатие (Џек Блек) и една локална жена со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.