СОДРЖИНА

Како би побјегла своме прогонитељу одлази на оток на којем је одрасла те обнавља стара пријатељстве и настоји побољшати однос са својом обитељи. Уз све разбибриге и угодно окружење у којему проводи вријеме још увијек има осјеќај да ју нетко уходи и проматра.
Она се враќа на оток гдје је одрасла надајуќи се како ќе се ослободити прогонитеља. На отоку, она се поново сусреќе са старим пријатељима и момцима, те покушава радити на успостављању бољих односа са обитељи. Али још увијек се не може отрести осјеќаја да је неко уходи и проматра.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Цена на страста (2011)

  image
  Полицаец се обидува да убеди млад човек да се симне од работ на висока зграда каде што бил избркан од сопругот на љубовницата. Има еден час да донесе судбоносна...
 • Опседнати (2009)

  image
  Успешен менаџер на активи кој штотуку добил големо унапредување, е многу среќен. Кога сезонски работник почнува да го следи, сите работи на кој работел напорно се...
 • Патници (2016)

  image
  Џенифер Лоренс и Крис Прат играат во оваа авантура за двајцата патници, Аурора и Џим, кои се наоѓаат на еден вселенски брод што ги пренесува до нова планета каде...
 • Белешки за еден скандал (2006)

  image
  Перипетиите во оваа приказна се забележани во дневникот на Барбара Ковет (Џуди Денч), доминантна и осамена професорка која има строг однос во училницата на едно...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.