рејтинг: 5.4/10
Оценка на корисникот: 10/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Стјуарт (Ц. Ландеy) је богати пословни човјек, углаѓен и шармантан, идеалан домаќин многих ексклузивних забава, од којих ќе се једна особито необична збити ове вечери у његовој луксузној куќи на Холивуд Хилсу. Бил (Ј. Риттер), Стјуартов најбољи пријатељ, почасни је гост забаве као 'Човек године', што је наслов који је зарадио као изнимно успешан директор меѓународне компаније, али који у својој прошлости крије многе мрачне тајне. Заједно са својим супругама и љубавницама, пријатељима и непријатељима, њих ќе се двоје ове ноќи наќи усред разоткривања свих тајни и обмана, а Билов ќе се савршени живот срушити као кула од карата…

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ти, јас и Дупри (2006)

  среда
  image
  За нововенчаната двојка, Карл и Моли Питерсон, животот не може да стане поубав кога почнуваат да го живеат својот брачен живот.
 • Изврсни крокодил Данди (2020)

  среда
  image
  Легенда биоскопских хитова Крокодил Данди након успешне каријере жели да ужива у заслуженој пензији. Након много просјачења и преклињања од стране његовог агента,...
 • Синоптичар (2005)

  среда
  image
  Дејв е популарен синоптичар во Чикаго, каде што неговата кариера оди добро додека неговиот личен живот оди надолу. Атрактивна понуда за работа го принудува Дејв...
 • Божиќна љубовна приказна (2017)

  среда
  image
  Шарлота Мартон е млад, стечаен управник кој сонува за ширење на хоризонтот, како на бизнис, така и на приватен план. На крајот од декември, париската правна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.