СОДРЖИНА

Меѓутим, када му његов бистри млаѓи брат укаже на чињеницу како је његов пријатељ заправо пријатељица, и то веома згодна, заједно с троје пријатељима одлучује се на полазак за Еуропу, где весела четворка планира провести незаборавно лето. Оно ќе доиста и бити такво.

Слики

Пут у ЕвропуПут у ЕвропуПут у ЕвропуПут у ЕвропуПут у ЕвропуПут у ЕвропуПут у ЕвропуПут у ЕвропуПут у Европу

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мојата стара госпоѓа (2014)

  вторник
  image
  Еден њујорчанец патува во Париз за да продаде скап стан што го наследил од својот покоен татко. Сепак, кога пристигнува, наидува на моменталните станари, една...
 • Family (2018)

  вторник
  image
  An emotionally stunted aunt struggles to bond with her teenage niece, who wants nothing more than to run away from home and become a juggalo.
 • Херои (2010)

  вторник
  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
 • Концерт (2009)

  вторник
  image
  Пре тридесет година, Андреи Симониович Филипов, признати диригент оркестра Бољшој, добио је отказ због примања јеврејских музичара. Сада, скоро на позицији...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.