poster

Memory of the Dead

La memoria del muerto (2011)

Комедија, Xорор | Аргентина
Режисер: Valentín Javier Diment

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.1/10

Содржина

A creepy, Gothic thriller involving a woman who devilishly invites friends of her recently dead husband to her mansion.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.