poster

Проклета љубав

Dirty Love (2005)

Режисер: John Asher

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 3.1/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(6 гласови)

СОДРЖИНА

Ребецца (Јеннy МцЦартхy) је атрактивна дјевоја коју њезин дечко Рицхард (Вицтор Wебстер) вара. Када то открије, добије слом живаца, мисли да је најјаднија особа на свијету, а затим на савјет пријатељица Царрие (Кам Хескин) и Мицхелле (Цармен Елецтра) креќе у освету излазеќи с разним мушкарцима, одреда лузерима

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Самохран родител: На море (2012)

  понеделник
  image
  Самохран татко: Семејството се подготвува за венчавката на Соси и Питер, но додека куќата е свртено наопаку, семејството итно мора да замине за Фунен и да му...
 • Синоокиот Мики (1999)

  понеделник
  image
  Англиски аукционер ѝ предлага брак на ќерката на мафијаш и дури отпосле сфаќа дека ќе му бараат „услуги".
 • Светилничари (2009)

  понеделник
  image
  Сет Аткинс е чувар на светилник на напуштена плажа во Кејп Код в 1912. Неговата асистентка ненадејно дава отказ, не можејќи веќе да се справи со неговите испади и...
 • 303 (2018)

  понеделник
  image
  Студентица биологије Јуле (Мала Емде), на путу према Португалу, покупи аутостопера Јана (Антон Спиекер). Двојац напушта заједно Берлин у староме камперу, и путем...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.