poster

СЕКС И ПОЈАДОК

Sex and Breakfast (2007)

Режисер: Miles Brandman
FilmBox Stars RS | петок | 23:25

рејтинг: 4.8/10
Оценка на корисникот: 10/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

СЕКС И ПОЈАДОК ја истражува интимноста во животот на два парови, и открива што е потребно за да се постигне долгорочна унија, притоа одржувајќи здрава и задоволувачка сексуална врска. Паровите експериментираат со групен секс како начин ги средат зачетоците на успешна врска - секс, љубов и комуникација. Која е тајната на одличниот секс? Можеби тоа нема никаква врска со сексот.

Слики

СЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОК

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Од 5 до 7 (2014)

  вторник
  image
  Пред хотелот „Сент Реџис во Менхетен, надежниот млад писател Брајан (Ентон Јелчин) ја запознава Ариел (Беренис Марлоу), софистицирана сопруга на еден француски...
 • Ловење лососи во Јемен (2011)

  вторник
  image
  Еден шеик, визионер, верува дека неговата страст по мирното хоби за ловење лососи може да ги збогати животите на неговите луѓе, па тој сонува да го донесе спортот...
 • Икбал и суперчипот (2016)

  вторник
  image
  Икбал и Силе се најдобри пријатели кои секогаш живееле еден до друг. На нивната улица следува урбано обновување. За таа работа, за жал, задолжени се Изел и Свајн.
 • Американска свадба (2003)

  вторник
  image
  Џим је коначно успео да сакупи храброст и запроси своју девојку Мишел, која је одушевљено пристала. Меѓутим, прави проблеми за Џима тек почињу, јер мора да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.