poster

СЕКС И ПОЈАДОК

Sex and Breakfast (2005)

Режисер: Miles Brandman
FilmBox Stars RS | 20.6.23 | 22:50

рејтинг: 4.8/10
Оценка на корисникот: 10/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

СЕКС И ПОЈАДОК ја истражува интимноста во животот на два парови, и открива што е потребно за да се постигне долгорочна унија, притоа одржувајќи здрава и задоволувачка сексуална врска. Паровите експериментираат со групен секс како начин ги средат зачетоците на успешна врска - секс, љубов и комуникација. Која е тајната на одличниот секс? Можеби тоа нема никаква врска со сексот.

Слики

СЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОКСЕКС И ПОЈАДОК

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ловејќи ја Еми (1997)

  image
  Холден и Бенки се цртачи на стрипови и најдобри пријатели веќе 20 години. Сѐ е супер додека не ја среќаваат Алиса, која исто така е цртач на стрипови. Холден се...
 • Свадбата на мојот најдобар пријател (1997)

  image
  Џулија Робертс блиста у улози Џулс Потер која читавог живота бежи од озбиљног везивања али изненада схвата да је заљубљена у свог најбољег пријатеља Мајкла: Само...
 • Судија Прист (1934)

  image
  Самопрокламовани "судија" Вилиам "Били" Прист из Кентакија, председава у судском предмету у коме се суди одметнику који је неправедно оптужен за убиство.
 • Не во мојот двор (2020)

  image
  Црна комедија за нетолерантноста помеѓу толерантни луѓе. Мерви патува во родниот град во Финска, со нејзината германско-иранска девојка Ката за да се соочи со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.