poster

Лејк Сити

Lake City (2008)

Режисер: Hunter Hill, Perry Moore

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Очајни младиќ, у бегу од опасног дилера дроге, враќа се својој мајци, годинама након што их је породична трагедија раздвојила. Меѓутим, његов стари и нови живот ќе се сукобити...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Менхетн ноќу (2016)

  денес
  image
  Портер Врен је писац таблоида у Њујорку, са апетитом за велике скандале. Он без проблема продаје убиство, трагедију и све друго што може проќи под истинито. Ипак,...
 • Позив (2013)

  денес
  image
  Ветеранка хитне службе, Џордан, има посао који није за особе за слабим срцем - одговара на узнемирујуќе позиве и моментално реагује како би се сачували животи....
 • Не диши (2016)

  денес
  image
  Роки е млада жена која сака да започне подобар живот за себе и за сестра си и се согласува да учествува во грабежот на една куќа, во сопственост на еден слеп...
 • Џек Ајриш: Ненаплатени долгови (2012)

  денес
  image
  Џек добива повик од поранешниот клиент Дени кој завршил во затвор поради убиство, а Џек се обвинува себеси што не успеал да го ослободи. Кога открива дека Дени е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.